üstünde astronot olmasın Türk astronot demeyelim

Admin

Administrator
Staff member
de bir şey söyleyeceğim Biz de işlerinde önerileri varsa Gökmen'i Göktürk Gökmen eve falan araçları olduğu için uluslararası anlamda söylenmesi zor olabilir diyorlar Çok çok biz onu topluyoruz demeden Türkçülük konoto veriyorlar İçinden 2 defa biliyorsun Rus Kozmonot Evren otgenler var mesela hani cosmo.ru belli değiştirerek söyle hani şey gibi düşün kendime de değil de başkalarına mı bizim için söyleyeceğini biraz böyle falan gibi az olduğu Göktürk Mesela bana da çok anlamlı geliyor ama uluslararası düşününce de et yani orada

bir soru işareti oluyor zaten Onda ucunu açık bıraktın beni ya beraber karar verelim gider de düşünürüz de dilbilimcileri falan cumhurbaşkanı Gökmen dibi erkeği çağrıştıracak değil de erkek kadın ortopedik unisex bir şey olsun diyorlar Göktürk konuğu yemesi en hani genel olarak dediğim gibi ilk başta söylediğin cümleyi sonra bir kere daha tekrar edeyim de ne olarak ayakları yere basan yapılabilir bir proje olduğu görülüyor İnşallah 2023'te de olur üzülmeyiz seviniriz Çünkü bu uzun vadede Türkiye yarayacak bir şey buradaki bu roket

motorları olsun buradaki sistemlerin tasarımı olsun yani Türkiye kalınacaksa Ekonomi büyüyecek ise Uluslararası bir yerden işte atıyorum anne ederiz MDF ona girmek Sen bu tarz projelerin büyümesiyle olacak uzay projeleri projeleri uzay Ajansı olacak başka türlü olacak bir şey yok inşallah sonunda burada Gelen güzel güzel sevinçli haberler başarılarımızı da konuştuğumuz yollar olur diyelim başka böyle ilgi çekici bir yorum bir şeyler var mı Bilmiyorum ya uzay menüsü sözleri Ben olmuyorum ben deyince beğenmiyorlar karbonat Ama

şöyle bir şey var genel olarak proje sıcak bakanlar var var var çok böyle şey gibi yaklaşanlar var onlardan da bahsettim zaten elimizden geldiğince kuruş bölümünde bir şeyler varsa konuşuruz yerine naz'dan gündemi devam ettirmek adına yoğun yani Bu arada devam edecek Biz konuşurken bir gün sonra Birleşik Arap Emirlikleri girmeye çalışacak da ondan sonra başarılı oldu Şu an o ateşlemeyi Başarılı bir şekilde yaptı 11 dakika motorlarını ateşledi ve artık orada kendimce artık mesaj gönder ne yapacaklar çok fazla bir şey