etmenler her zaman evinde Yani yeni gelecek

Admin

Administrator
Staff member
çok önemli yani Türkiye uzay Ajansı yazıyor Evet bizim ay yıldızlı bayrağımız Yani bunun başarılı olması hepimizin faydasına bir şey bu şekilde bir şey gelebilir elektrik projelerinde böyle insanları heyecanlandıracak senin olması lazım şu anda moda sadece kendine değil diğer insanlarla da alakalı dünyadaki diğer devletler diğer firmalar bunlarla da şey yaptım Türklerde gitti 6. 7. sırada belki ama sonuçta gidebilen 78 ülkeden biri olacaksın sen burada Hep para basıldı ıspanak üzüldük ağladık ya şey verdi Birleşik Arap Emirlikleri Pardon

parayı verdi soktu ama yani bunun şeyi ne kadar oldu önemli önemli bir ayrıntı Yani parayı verdik dışarıdan bu hizmeti aldık değil biz kendimiz geliştireceğiz Bu esnada İşte insan kaynağımızı değiştireceğiz Belki yeni pazarlar oluşturacağız Yani bu programı O yüzden beğendim diyorum bayan ayakları yere basmak Uçan kaçan bir şey değil bakalım yani ister sana diğer maddelere de geçelim çok konuşuruz Erdem kaldı sanki Keşke birini canlılar var da bir de ay atmosfer bile yine araştıracak şöyle düşün bir şey araştırmak değil oraya

giderim ekle şimdi mesela teorik olarak çok iyi biliyoruz her şeyi yanlış nasıl çıkılır aya nasıl bağlanır ve sayfala Amerikalılar Bunu zaten artık Ruslar falan mesaj Çinliler bunun arkakar etsin 10 tane olmuşlar değil ama bu bilgiyi sana vermiyor Adam hemen hızlıca senin bu bilgi edinmemiz lazım bir şeyleri çabalayıp kendi kendine unuttum gidip de canlı bulacak değil bunun için gitmiyoruz biz bu iş nasıl yapılır belli olmaz işte 20 yıllık firma önemli şeyler var ikinci maddesi uydu üretildiği tek tek çatı altında toplanması yerli uydu geliştirme program

Bunu zaten yapıyoruz aslında ama farklı farklı yerlerde zaten hem diyorlar ki uzay Ajansı bunları koordine edecek eleştirilerden biri geldi var ki çok farklı farklı firmalar var Hepsini farklı farklı tecrübeleri var gelenekleri var Sen bunları nasıl bir tek çatı altında toplayacaksın Ama bu program hazırla yanlardan da diyor ki uluslararası düzeyde rakip olabilecek Hani bir Maho olabilecek bir şey yapmak istiyoruz tek bir çatı altında bunu yaratmak istiyoruz Bakalım bunu üstünü çok fazla ayrıntıya falan belli değil Biraz da işte bu ay görevini