falan gölgesinde kaldı benim çok önemli bulduğum

Admin

Administrator
Staff member
savunma sanayide falan da biraz ilişkili bölgesel konumlama sistemi için hayatımızı temel Merkez oldu GPS ama anahtarı Amerika'nın elinde Yani yarın öbür gün bir şey olan bu roket sistemleri uçak sistemleri vesaire işte top atışı sistemleri ve sana hepsi bu konumlama sistemlerinden yararlanarak Ben seni kendilerince başka yöntemleri de var senin kendine ait bir konumlama sistemi çok önemli O yüzden zaten çok pahalı olmasına rağmen Avrupa'nın aile sistemi var Rusya'nın ayrı sistemi var Çin kendi sistemini kurmaya çalışıyor Hindistan

Ara ara konuşuyoruz kendisi kendini korumaya çalışacak Japonya bile kendi bölgesinde keyfiyeti kullanmaya devam ediyor ama kendi bölgesinde etkinliğini artıracak şekilde projeler geliştiriyor bizde küresel değil bölgesel olacak Kendi bölgenizde olacak bir konumlama sistemi nedir bu sadece uzay ile ilişkili değil buna Gerger'de çünkü bunlar konumlama sistemleri ve zamanlama sistemi diyor atom saatlerinin falan olması lazım da çok hassas şeyler yani bu işin yani istasyonları da olacak Sen bunların koordinasyonu sağlayacaksın sadece

uyduyu gönderip oralarda 35 zamanlama sistemi nasıl yapılacağı belli ama bunu yapmak ciddi geliştirme isteyen şeylerden bir ve sen bunu çok üzerinde durulması Bence önemli maddelerden biri de buydu uzay Limanı dedikleri bir madde madde istiyorum diyorsa ne yapabileceksin kendine ait olması lazım Türkiye'nin coğrafi ortam çok uygun değil Dolayısıyla burada Mesela hala şeyler belli değil Planlar çok açıklanmamış ama dost ülkelerden yardım alabiliriz diyor yani bunlar kim olabilir belki Türki Cumhuriyetler oluyorsa Kazakistan Da

Rusların kullandığı bayk olarak belki oralarda olabilir bebeğim belki Somali taraflarında olabilir veya Endonezya tarafında olabilir ya da bunu geçen sor bir canlı yayında izledim Bu arada gelecek bilimde canlı yayın yaptı Ona izlemeyenler izlesin Bayağı güzel uzmanları falan da çağırdılar orada duydum hangi ülkede olabilir Falan diye sordular yanıtlayan kişi şey dedi olmaz dedi Belki okyanusun ortasında Yani bütün her şey bunların Türkiye'de olma ihtimali düşük diyorlar çünkü eye doğru doğuya doğru fırlattı hep oluyor şeyler