hatırlarlar Amerika'nın fırlatma Tesisleri hep

Admin

Administrator
Staff member
gül orada da falan çıkarsa Space kulaklık telsiz her Okyanus Sağ taraf Okyanus olacak şekilde o tarafa doğru yatmak dünyanın dönmesinden de yararlanarak fırlattın için sana avantaj sağlıyor ya kıskanmıyorsa defa tasarruf sağlıyor Türkiye'de sağına doğru doğusuna doğru atabileceğimiz bir yer yok bizim hani ona müsait değil öteki tarafa dönme sayısal ile uğraşıyor İsrail biliyorsun tam sol tarafı Deniz o tarafa doğru attığı İşte bu biraz akıntıya karşı yüzmek gibi bir şey oluyor Dolayısıyla yapılamaz değil yaparsın ama bu sefer uluslararası

alanda rekabet edemez hale sen sadece ulusal çapta söylediği Biz işlerimde Kaya almak istiyoruz diyorlar Ne olacak ayrılıkları falan çok belli değil bakalım bunlarda çekip görürüz belki ortak bir şey yaptılar hakkaten span 8 daire Salihli Şu an bilemiyorum uzay havasına ilişkin teknolojik araştırmalar bu 10 madde içerisinde ben kendi elimle en yakından ilişkili olabilecek şeylerden biri buydu uzay havası deyince biraz garip oluyor uzayda Halamlar falan diye Ben de tam Türkçe'ye çeviremiyorum hava durumu hava durumu hava da değil işte o

Dünya'ya yakın olan yörüngelerdeki manyetik alanlar ve saireler işte yüklü parçacıkların falan bunları takibi Bununla ilgili konunun uzmanları bilimsel araştırma ucuzda bilimsel araştırma dünya çapında bir insan haşlama yapabileceği başlıklardan biri olarak bunu söylüyorlar çok fazla kişi buraya yatırım yapmıyor ama bu bütün uyduların işlemesi için önemli şeylerden biri bu bilgi edinebilmek bilimsel araştırmaları da unutulmamış yani 10 madde içerisinde bu o maddelerden birisi şeylerden bir soru var arada kaynamasın Teknosa uzak

demiş patlatma mısın lan ne kadar ne alaka biraz bir tane daha dur daha kuzeyde daha da uzakta şeyden Ekvatorun en yüksek yani Dünya dönerken seni arkandan ettiriyor gibi bir şey oluyor doğru yere doğru atarsan dünyanın dönüşünden de yararlanıyorsunuz dolayısıyla yakıt daha az olabiliyorsunuz Dolayısıyla taşıdığı yük daha fazla olabiliyor hep şeye bakarsın işte o bokutachi kaydı hesap istersen yakın yani biraz işte yakıtı fazla vererek falan şey yapabilirsin bundan kurtulmanın yolları var ama rekabetçi olacaksan buralara ekvatora