Her adımında yer alacak buralarda ya Eskiden

Admin

Administrator
Staff member
olsa Türkiye'de çalışacak yer bulamazdık o zamanlarda otopark değişmeye başlamıştı ama inşallah bu uzay programının hedeflerinden biri daha fazla 75 dedim belki Yurtdışına giden insanlarımız da geri dönecekler Türkiye'de bir yer bulabildikleri için eğer kendi ayağımıza sırt WhatsApp kendi kendimizi yemezsek bu alanda da çok ciddi bir Atılım gerçekleştirebiliriz ve en önemlisi Tabii en çok en önemlisi demeyeyim de en çok dikkat çeken şeylerden biri daha görevinden sonra Türk astronotun Bunlar olmazsa utanmam üzülüyorum elle tutulur

program bir problem olmadığını Uzmanlar söylüyor hani biz Hadi bize inanmıyorsun sana bu işin içerisinde olur yıllarda çalışan Amerika'da eğitim ile almış Kendi Türkiye'de bu işlerin başına geçmişti sana dedi gibi eleştirilerden yerleri de var ama hani eleştiriler Bu şey gibi değerli 2023'te kesinlikle olmaz Sen olmaz diyenler bile şey diyor yani 2023 olursa 24 Tabu yapılır diyorsun yani arada öyle Çok uzun sürecek bir şey yok zaten şeyde yapacak olan diğer Yani bu 10 maddenin hepsi 10 gün içerisinde planlanan şeyler diyeceğiz O zaman

belki bilmiyorum yani o zaman ben çok dikkat çeken şeylerden birisi değildir Bu Türk astronot Yani bu da mesela çok olabilecek bir şekere 2023 tarihini hedefliyorlar Türk astronot içinde niye çok olabilecek bir şey Çünkü her hafta buradan konuşuyoruz aya sesin ticarileşmesi artık gelecek Geçen hafta mı konuştuk 2 hafta önce konuşmuştuk aksiyon bir Türk bir Türk çıktı orada birbirini sen araştır onu da hep böyle etrafına şeyin altını çiziyorlar bilimsel mi istiyorlar bir şey değil Az önceki Türk vatandaşının ninni istiyor böyle oraya uzayı

gelip gelecek şeklinde değil bilim misyoneri odaya gönderiyoruz çok bir şey olmayacak da beni belki yapabildiği bir iki tane dünyaya geri dönecek ama sen sen bu şeyi alıp ence okul okul gezdirebilir çocukları heyecanlandırmak bu alana katmak gelecek besteleri dikkatini çekmek için not ağzını düşünülmüş bir şey zaten halkı katmak için de çok güzel şey dediler buna Beraber karar verelim demişler Türkkonut mu Olsun göçmenli olsun işte Cacabey mi olsun beni Devlet Bahçeli'nin dediği gibi buna Beraber karar verelim diyorlar