oraya gel kenetlenip sonra yüzey inecekler

Admin

Administrator
Staff member
Bir İstasyon düşünüyor ve onun ilk parçalarını hediye taşıyacaklar 300 küsür milyon dolarlık 330 1.8 milyon dolarlık bir ihaleyi kazandı masada 2024'te olacak tabii içmeyi gördüm Mayıs ayında olacak Yani şu anda düşük 3 yıl sonrasını yani size Şimdiden aldılar onun sebebi de şu iki tane modül gidecek mutlu ve Halo dedikleri bir tanesi güneş enerjisinden enerji üreten modül bir tanesi destek gel iç çekirdek mi böyle iyisi Habitat onların içinde insanları barındırabilecek O günlerden biri bunların başta ayrı ayrı gitmesi plan

dönüyormuş 2022'de Pepee'yi gönderip sonra 2024'te halo'yu gönderecek vermiş Hava nasıl Burada plan beni değiştirmiş artık ikisi bir arada tek bir görevle gönderilecek buradan maliyetleri düşmekten falan bahsediyorlar Ama bunun için birleştir değilim şimdi evin iç kısmındaki alan yeterli gelmez bu gücü taşırdı uzatacak biraz Bu sayede seyrediyorlar Amerika'nın başka askeri görevlerinde para da daha böyle uzun kap taşıma kapasitesi gerektiren askeri görevleri ne de en uygun hale gelecek hem de basanındır görevli iki tane aracı bir kerede ay

yörüngesine taşıyabilecek diyorlar ve ay yörüngesi ne iştir bu oturduktan sonra diğer başka modüllerle yıllar içerisinde gelecek başka oluyor bende bu Aydın yüzeyi yörüngesindeki çeyrek daha da isterse ne hale gelecek heyecanlandıran sözlerden ara Hyundai kadınların böyle açılıyor olması gayet Sevindirici Yeni başlıyoruz aşamasındayız kendiniz onlarla karşılaştırma yoruz tarafından tecavüz şu an sonra yüzük falan geçtiler onlar da bayağı başarılı bu yarışmanın konusu ne ütün kargonu geri çekip yakıtı ne kadar iyi bir şey olur Yeni habire

yerin altından Petrol çıkarıp çıkarıp yenisin onları kalacağına ama bir yandan da işte maaş falan gibi yerlere gittiğin zaman oralardan yakıt üretip geri dönmek için falan çok kritik bir yer ben olmazsa boşu boşuna 100 milyon dolardı buralara yatırmıyor tabii iken çevre dostu vesaire falan için duyan en büyük İnsanlık adına tehlike şu andaki resmen bitti bozulması ve sayısı falan onları da söylüyor haklı ama bir yandan da işin içinde uzun vadede Mars konusunda var diye düşünüyorum ben attı ama çok da güzel bir proje hayata geçirme ne kadar ay 100 milyon doları ama uzun vadede biraz daha hızlı lazım Bir de 51 sürü bir şey bir şey lazım