Sende olur demişti yani yaptıkları araştırmalarda

Admin

Administrator
Staff member
şu senin o dediğin kırmızılar Maviler falan birkaç tane senaryo belirlemişler Yapay Zeka sana karşı veya seninle birlikte işte ekranda turuncu çıkarsa tuşa basma mavi çıkarsa tuşa bak ama Yapay zeka seni yanıltmaya çalışıyor Senin hareketlerini öğrenerek ne yaptığını öğrenerek ve yüzde 25 oranında Mesela daha devreye alındığında daha fazla hata yaptın eya başka bir konuda işte belli şartlarda para nereye yatırılır falan gibi bir senaryo olmuş diyorlar yapay zekaya birkaç farklı göre veriyorlar birinde işte kendi gelirini arttırmayı

çabalıyor Dolayısıyla 1'inde de senin gelinin arttırmaya canım oluyor İkisinde de başarılı olmuş Hangisini verirsen yapıyor Çünkü sonuçta insan olarak bir belli şeyleri belli patenle takip ediyoruz ister yaparak kafamız öyle Çalışıyor yani taş kağıt makas oynarken bile hem basit olursa Bununla ilgili yapay zekalar da var o yüzden aklıma geldi hem basit Çek bir insan olduğu zaman Tamam şimdi çok iyi gibi yapay zekayı şehire kullanabiliriz diyor sen böyle yönlendirmelere maruz kalıyor musun kalmıyor musun yarın biliyor kuracağız

online gibi şuna dikkat et biraz da farklı bir daha çok aşamada ama yarın öbür gün bize çok daha iyi bakarız Saçma sapan gidip de böyle duvara geçip gelip geçmeye çalışan silahlı adamlar tane olmayacak veya yanından geçerken duymayıp da bir anda böyle ne oluyordu yani uyanın şeyler olur yani botlar olaylar öyle şeyler olmayacak Daha bu işte Belki sana karşı stratejik olacak falan Gerçi o da ister miyiz bilmiyorum ha bire kadar o da işimize gelmez herhalde kırmızı bir kırmızı oluyor doğum için ne yapabilirsin kediler inanılmaz

başarılı Avcılar yani Nereye ekosistemi yok özellikle Avustralya falan bu tarz konulara kafaya takıp olduysa onlar araştırmaları yapmışlar Çünkü bana beni de aradı beni evden çıkarmıyor Ona rağmen balkonda durup görüşürüz hoşçakal almayı becerdiler Yani onun onun 3 yıllık süre içerisinde ellerinden Kaç tane kuş aldığımı Ben biliyorum Ona rağmen düşün bir de dışarıda olsa Demek ki her türlü börtü böcek fare muayene varsa toplayıp getirecek bundan eve getirdikleri Bir de şey diyorlar bazı Kepler üzere kamera yerleştirmiş Eve