zaman projeniz devam edebilecek getirilebileceği

Admin

Administrator
Staff member
çoğu yakalandıktan sonra ya orada olay yerinde tüketiliyor ya da bırakılıp geliyor Yani eve getirdiğin şeylerin 5 katı falan da aslında bu hayvanlar dışarıda alıyorlar alıyorlar böyle durumlarda doğal yaşama da önem veriyorsan Özellikle de o bölgede işte soyu tükenmekte olan canlılar var dedi küçük canlılar Kuşlar vesaire falan varsa nerede zarar vermeden bunun son derece renkli pekmezli protein konu hep getirin diyor aç değillerse yatarlar Yani bütün gün ablam bazlar nerede biraz öyle çok uzun saatler uyuyorlar falan yani ihtiyacı

yoksa o enerjiyi şey yapman Dolayısıyla bu basit yöntemi en en etkili olan et bazı besleme ve şey ne dedim Bu ikisini yaptığın zaman %30 6 oranında daha da daha az avlanıyor ağızda de üçte biri sen daha fazla oranda ablan bahşeyle azalta biliyormuş Türk ederim Eğer Hani varsa çevreye hassasiyetiniz varsa sizin elinizde varsa bu yöntemleri deneyebilirsiniz Çünkü dediğim gibi böyle bir belgeselde izlemiştim Avustralya'da falan Normalde kedinin doğal ortamı değil ama bir şekilde insanlarla oraya taşınıyor ama işte orada canına

okuyor gittiği her yerde çok hızlı çoğalıyorlar çok Etkin Avcılar yani kaçırıyorlar özellikle küçük canlıları vesaire yıkama başına bela Bir de sevimli görünüyorlar kertenkele Başka konuştuktan sonra ama güzel oldu Daha sonra konuşuruz geçelim gene orada sorular falan varsa değerlendiririz geri ayrılmayın geliyoruz canım Kediler uzandım 155 katında İyi öyle düşün yani Bu arada hatırlatma var Bunu da yapalım Tilki gördüm hatırlıyorum Yani sen ilgilenmez Sana da şöyle bir bakıyorsun falan Avustralya'da Kangurular geziyor kimse bir

şey yapmıyor o bölgenin hayvanına göre Uğur hatırlatma yapmış onu da söyleyelim bizim evimiz dan sonra çevir Son iki üç haftadır şeyden de çok geliyor spam sistemi berbat çalışıyor bir yerlere iyi oluyorsanız etkinleştirme maili falan gelmiyorsa hep değillerdir yani eş kullanan dedikleri gibi YouTube içerikleridir ekstradan oynamıyor YouTube'un canlısına gitmiyoruz görseller falan düşmüştü ama Yenisini de giderek ulaşabilirsiniz bir de şeye baktım ilgili kaç kişi kullanıyor yani yarısı kullanıyorsa oturup çözmeye uğraşacaksın baktım yüzde içi kullanıyor bundan sonraki gidelim diyor On Numara