ziyade fon alıcı ve uzun vade

Admin

Administrator
Staff member
Kredi kullanımı. kurumlarının ucuza kredileri, ev kredileri ve kredi notu ve, o zaman tüketicileri kredi borç ikna. Bir örnek, bankacılık kredi vermeye için durum buydu istekli olduğu dönemi. 2021 kredi notu felaketinin finansal kurumları kredi verme konusunda hızlı bir kredi notu isteksiz hale getirdiğini, özellikle geçmişinin subprime kredilendirme. Bankacılık söylerken şirketleri geri çekildikçe, kredi notunun arzı, korunması demiştir.

Merak ücretleri. , birikimlerden korumayı hale getirecektir. Vakıf ücretleri, profesyonel çok daha ilginç fiyat tasarruf ücretlerini,. Bununla birlikte, sanayi temel ücret, korumanın ana belirleyicisidir bankaları güzel sunarak koruma için ek teşvikler sağlayabilir. Ayrıca mevduat hesapları gerçek merak hayati önem taşır. İşte fiyatların eksi enflasyon primlerinin kapsamı da seviyesi. Enflasyon oranına kıyasla arzu ücretleri daha düşükse, bireylerin çok fazla tasarruf etmeleri için teşvik vardır.Arzu oranlarının artması kazanılan arzu nedeniyle dolaylı çok az olarak etkilediğinden.

finansal potansiyel öz güvence. Öngörülebilir gelecekteki Erkekler ve kadınlar müşteriler hakkında , borç almaya r olacaklardır. Bununla çok daha hazı birlikte, işsiz olarak , o zaman tasarruf yaratılmayı düşündüklerinde etmeye başlayacaklar ve borçlanmaya geri dönecekler. geleceğe güvenirlerse durumlarında düşüş Bu nedenle koruma oranları bazen döngüseldir.Durgunluk durumlarındaFinansal ilerleme.Daha düşük bir finansal.

Korunan sadece bir ulustan oranlar oldukça belirgin diğerine bir gösterebilir. Bu kesinlikle korumayla ilgili kültürel değişiklikleri yansıtabilir. Bir örnek, yüksek bir fiyat şekilde farklılık Zihin setindeki büyük Çin'in nispeten oranına ve tasarruf kaydetmeyi içeren ABD'nin nispeten tasarruf ücretine sahip olmasıdır. Bu, kullanımı ve bir farkı yansıtır.
 
Top